Publikováno 18.4.2017

FajnOVA

Vlajkový projekt ze Strategického plánu: FajnOVA – platforma pro participaci obyvatel na rozvoji města

FajnOVA komunikuje

Značka fajnOva spojuje obyvatele, myšlenky, projekty, město. Pokud se někde toto logo objeví jděte dál, otevřete oči, zajímejte se o své město. Mluvte, diskutujte, sdílejte, rozvíjejte,… my vás slyšíme.

                  

 

FajnOVy projekt

Podělte se s námi o vaše náměty na projekty. Sbíráme podněty na projekty do strategického plánu. U každého projektového záměru zvážíme jeho zařazení do finálního dokumentu a zhodnotíme možnost a potřebnost jeho realizace. Vaše nápady vyplňte do připraveného formuláře.
fajnOVe připomínky k vlivu strategie na životní prostředí (proces SEA)

fajnOVA mapa online

Pocitovou mapu vyplnilo celkem 1 230 jedinečných uživatelů, kteří do mapy zaznamenali přesně 15 295 pocitů: 4 211 míst, kde se cítí fajnově, 3 227 míst, které by doporučili návštěvníkům odjinud, 3 951 míst, kde by se město mělo rozvíjet a 3 906 míst, kde se necítí fajnově. Získané podněty byly využity při tvorbě strategického plánu. Podívejte se na výsledky a interaktivní mapu s pocity a komentáři uživatelů.

fajnOVA káva

Diskutujte se zástupci města, městských obvodů a odborníky o důležitých a zajímavých tématech u dobré kávy.
První fajnova káva, Druhá fajnova káva, Třetí fajnova káva

fajnOViny

Stáhněte si čtení o budoucnosti města a přípravách na ni. FajnOViny získáte na všech pobočkách Ostravského informačního servisu, můžete si je přečíst v kavárnách a klubech po městě, ale také doma. fajnOViny – září 2016

fajnOVe info

Aktuální informace o strategickém plánu rozvoje města získáte na pobočkách Ostravského informačního servisu. Jejich seznam najdete v mapě  (zelené body) nebo na stránkách Ostravského informačního servisu.

 


Visit Us On FacebookVisit Us On InstagramVisit Us On Linkedin