Publikováno: 08.09.2021

fajnOVA představila strategické projekty na Slavnostech Jihu

Tento víkend 4.-5.9. se tým fajnOVA zúčastnil vůbec poprvé akce Slavnosti Jihu v městském obvodu Ostrava-Jih, kde prezentoval nejen strategický plán města Ostravy, ale také vybrané strategické projekty fajnOVA. Akce se konala na netradičním místě v areálu bývalého fotbalového stadionu NH Ostrava na ulici Svazácká v Zábřehu. Bylo to vůbec poprvé, kdy jsme se představili v městském obvodu Ostrava-Jih. Poprvé se také zúčastnil  spolu se zástupci obvodu, kteří na slavnostech představili nově schválený strategický plán rozvoje městského obvodu s výhledem až do roku 2030.

Na stánku města Ostravy „fajnOVA“ se návštěvníci mohli seznámit nejen se strategickým plánem města Ostravy, ale také formou interaktivní hry Voltík s připravovanými projekty a projekty, které jsou již částečně v realizaci. Cílem této hry bylo propojit název vybraných projektů s jeho umístěním na mapě. Pokud bylo propojení správné, tak se hra rozsvítila modře.

Pokud jste se akce nemohli zúčastnit, nezoufejte, s projekty města se můžete seznámit také online na odkaze zde: https://fajnova.cz/projekty/.

 

 

 

 

Další příspěvky