Publikováno: 14.02.2025

Přijďte si prohlédnout byty v rezidenci Nové Lauby

Začátkem letošního roku začalo statutární město Ostrava přijímat žádosti k výběrovému řízení na pronájem bytových jednotek v nedávno postavené bytové rezidenci Nové Lauby. Pokud vás nabídka komfortního nájemního bydlení v samotném centru zaujala a zvažujete její využití, neváhejte si Vaše potenciální nové bydliště ve dnech 24. 2. – 25. 2. 2025 prohlédnout! 

Zájemci o prohlídky bytů velikosti 2+kk a 3+kk budou mít příležitost v pondělí 24. 2. 2025 od 9 hodin a následně v pátek 25. 2 od 15 hodin. Stačí se pouze dostavit, registrace předem není nutná.

Aktuální nabídka volných bytů k pronájmu společně s dalšími informacemi k prohlídkám a k podávání žádostí k výběrovému řízení je zveřejněna na webu byty.ostrava.cz

Další příspěvky