Publikováno: 25.07.2018

Ostrava září online!

Začíná konference TBEX Europe Ostrava. Největší světové shromáždění blogerů, vlogerů, tvůrců obsahu o cestování a profesionálů z oblasti cestovního ruchu aktivních na sociálních médiích. Ostrava je prvním městem ve střední Evropě, v němž se tato konference koná.

#tbexostrava2018

Ostravu bude v těchto dnech na sítích vidět!

Do Ostravy přijede na 600 cestovatelských influencerů z celého světa s dosahem 300 milionů čtenářů. Pořadatelé čekávají v souvislosti s konferencí 20 000 příspěvků na sítích a 300 milionů impresí. Řečníci na konferenci jsou hvězdy. Program konference

YAYA & LLOYD GRIFFITHS JEFF HILNBRAND ANDREA VAHL MIKE SHUBIC
TOMIKO HARVEY KEI SHIBATA EULANDA & OMORUYI OSAGIEDE ALEX CHEBAN

JANEK RUBES & HONZA MIKULKA “HONEST GUIDE”AJAY SOODALEXANDRA DELFANDREW CHOWARCHANA SINGHBRIAN COXCHRIS CHRISTENSENCILLIAN MURPHYDENISA KOSTOLANYIOVAED GIANSANTE, …a další zde.

Ostrava se představuje hrdě.

Tak jak je o ní známo. Nabídla Colours of Ostrava, výlety, prohlídky města. Atmosféru procházek dolaďují drobnosti, ale i „osobnosti“. Proto nesmí chybět ochutnávka hornické vlajky a svačinky, při prohlídce Dolu Michal, nebo Landek parku.  Autentickou prohlídku nabízí také dva „Ostravští týpci“, a projekt pragulicOVA. Ukáží Ostravu bez sentimentu, ale s pýchou. Mnoho výletů již blogeři absolvovali. V těchto letních dnech po návštěvě Pivovaru Ostravar se blogeři velmi těšili na klidné posezení a vychutnávali si všechny chutě Ostravy. Nových podniků s dobrým jídlem i pitím vyrostlo za poslední dobu dost, měli/mají tedy široký výběr. Pro účastníky konference svůj program nabídly i ostatní regiony v České republice, nevyjímaje Prahu. Všichni chtějí ukázat co nejvíce a využít toho, že jsou mediální mágové tady v Ostravě.

Pořadatelé dali přednost Ostravě před Madridem.

Při výběru zahrál svou roli genius loci, který Ostrava má i velký potenciál a chuť tvořit. Také schopnosti a mimořádně přátelský přístup lidí okolo Convention!!!, kteří byli první s kterými se tým TBEX setkal. „Ostravané si možná neuvědomují jaké město mají, jak velkou změnu sledují přímo před očima. Ostrava se za posledních 20 let změnila, k dobrému.“ Podotýká jeden z účastníků konference a dodává, že má přítele v Kanadě, který zde má dceru a občas mu o Ostravě povídá.

Konference TBEX (The Travel Blog Exchange) začíná 26. července v Dolní oblasti Vítkovice. Účastníky konference jsou především tvůrci blogů, videí nebo podcastů, ale také redaktoři, vydavatelé cestovatelských časopisů, pracovníci PR a marketingových agentur, zástupci cestovních kanceláří a hoteliéři.

Další příspěvky