Přeskočit na obsah

Průmyslová zóna Ostrava-Hrabová je strategickou rozvojovou lokalitou. Město zónu připravilo pro příchod investorů ve spolupráci se společností CTP Invest, spol. s.r.o., která nyní většinu zóny vlastní. V zóně situované projekty mají základní význam pro zvýšení ekonomické atraktivity města a zaměstnanost v Ostravě. Celková rozloha průmyslové zóny činí cca 115 ha.

Zóna získala za roky 2004, 2005, 2007, 2009 a 2010 ocenění Ministerstva průmyslu a obchodu v soutěži o průmyslovou nemovitost roku (1. a 2. místo pro město Ostravu a 1. a 2. místo pro CTP Park). Jde o zónu s velkým ekonomickým a sociálním přínosem, kdy počet vytvořených pracovních míst na plochu je v porovnání s ostatními zónami v ČR jeden z nejvyšších. Počet vytvořených pracovních míst již překročil osmitisícovou hranici.

Investoři v zóně: výrobce počítačových komponentů PEGATRON Czech, s.r.o., výrobce vnitřních ocelových částí pro osobní automobily SungWoo Hitech, s.r.o., a developerská společnost CTP Invest, s.r.o. Odkaz na informace o investorech v zóně.

    Kontaktujte nás
    zpracováním osobních údajů

    https://fajnova.cz/projekt/prumyslova-zona-hrabova